Bigbank.lt

BigbankGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
bigbanknuo 6 iki 72 mėn.nuo 750 iki 15 000 Eur

Bigbank.lt – tai viena iš geriausiai visoje Lietuvoje žinomų kredito bendrovių. Ji buvo įkurta 1992 m. Tartu mieste Estijoje, tad ir šiandien banko veiklą stebi Estijos finansų inspekcija.

Bigbank.lt siūlo daugybę skirtingų paslaugų tiek privatiems, tiek ir verslo klientams. Kreditą galima imti nuo 750 iki 15 000 eurų, 6-72 mėnesių laikotarpiui. Paskolos skirtos įvairiems tikslams – namų remontui, automobilio įsigijimui, verslui ir kt.

Norėdami gauti paskolą, pirmiausia turėtumėte užpildyti paraišką. Tai galima padaryti pasirinkus jums patogiausią būdą – internetinę paraišką, skambutį trumpuoju numeriu 1388, atvykimą į „PayPost“ skyrių ar bigbank.lt partnerių prekybos vietas.

Tuomet turite sutikti dėl asmeninių duomenų tvarkymo. Tai galite padaryti elektroninės bankininkystės būdu pervedę 0,01 Eur ar jau minėtuose „PayPost“ ar bigbank.lt partnerių skyriuose. Sprendimo sulaukti turėtumėte per artimiausias 24 valandas, po kurių pasirašysite sutartį. Vėlgi, tai galite padaryti elektroninės bankininkystės pagalba, mobiliuoju parašu, atvykus į „PostPost“ ar bigbank.lt partnerių skyrius arba pasirašę į namus pristatytą sutartį.

Pasirašius sutartį, tą pačią dieną turėtumėte gauti paskolą į banko sąskaitą, kurią nurodėte registruodamiesi.

Grąžinti kreditą galima kiekvieną mėnesį sumokant tą pačią sumą, sudarytą iš palūkanų ir pagrindinės kredito sumos. Taip pat esant poreikiui, kreditą galite grąžinti ir anksčiau, dalinai ar visiškai sumokėdami pasiskolintą sumą. Jei susidūrėte su nenumatytais finansiniais sunkumais, grąžinimo terminą galite pratęsti ir paskolą grąžinti vėliau, sumokėdami papildomas palūkanas.