Credit24.lt

Credit24Gražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
credit24nuo 1 iki 36 mėn.nuo 100 iki 3000 Eur

Credit24.lt – tai viena iš populiariausių Lietuvos kredito bendrovių, valdoma UAB „IPF Digital Lietuva“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas, kurių dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, o grąžinimo terminas nuo 1 iki 36 mėnesių.

Pirmą kartą skolinantis kreditą, reikia užsiregistruoti internetiniame credit24.lt tinklalapyje, užpildyti paraiškos formą ir pervesti 0,01 Eur  mokestį iš tos pačios banko sąskaitos, į kurią norite gauti kreditą. Po to, pasirinkus norimą sumą (trumpalaikį kreditą arba vartojamąją paskolą) ir atidžiai išnagrinėjus sąlygas, pasirašyti sutartį. Pinigai sąskaitą įprastai pasiekia per 15 minučių.

Turėdami asmeninį profilį credit24.lt sistemoje, galite ne tik pasitikrinti savo kredito dydį, dar kartą perskaityti sutartį ir mokėjimo planą, bet ir koreguoti kredito sąlygas. Jei norite, galite pasiskolinti didesnę pinigų sumą, sumažinti mėnesines įmokas, atidėti grąžinimo terminą ar jį sutrumpinti sumokėjus kreditą anksčiau. Verta prisiminti, kad tokias korekcijas galima daryti tik tuomet, jei iki grąžinimo termino pabaigos liko daugiau nei dvi dienos ir jei jūsų profilis atitinka vidinius įmonės reikalavimus.

Kaip ir bene visos kreditų bendrovės, credit24.lt siūlo lankstų paskolos grąžinimą. Tai galima padaryti sumokėjus kreditą internetine bankininkyste ar apsilankius didžiuosiuose „Maxima“ prekybos centruose, loterijos „Perlas“ terminaluose ar Lietuvos Spauda kioskuose. Renkantis pastaruosius būdus reikia nepamiršti su savimi turėti atspausdintą sąskaitą su brūkšniniu kodu.