Creditstar.lt

CreditstarGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
creditstarnuo 5 d. iki 36 mėn.nuo 50 iki 3000 Eur

Creditstar.lt– tai dešimtmetį Lietuvoje veikianti paskolų teikimo bendrovė, turinti nuolatinį ir vis augantį klientų ratą.

Bendrovė siūlo kreditus, kurių dydžiai svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų. Sumas grąžinti reikia nuo 5 dienų iki 36 mėnesių.

Pirmą kartą skolinantis pinigus iš creditstar.lt, reikia susikurti nemokamą asmeninę kredito sąskaitą internete. Tai padaryti gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai ar asmenys, turintys leidimą gyventi šalyje, kuriems yra daugiau nei 18 metų. Sukurta sąskaita yra peržiūrima creditstar.lt komandos, įvertinant ar klientas turi nuolatines pajamas ir galimybę grąžinti gautą kreditą.

Paraišką dėl reikiamos kredito sumos galima pateikti 24 valandas per parą, o atsakymo sulauksite klientų aptarnavimo skyriaus darbo valandomis. Pirmą kartą prašantieji kredito turės sumokėti 0,01 Eur mokestį iš banko sąskaitos, į kurią bus pervesta paskola. Pasiskolinti pinigai jūsų sąskaitą turėtų pasiekti ne ilgiau nei per 15 minučių.

Kreditą grąžinsite kiekvieną mėnesį sumokėdami konkrečiai paskolai nustatytas įmokas. Esant reikalui, galima pratęsti grąžinimo terminą. Kad tai padarytumėte, turite rašyti paraišką ir sumokėti nustatytą mokestį. Taip pat kreditą galite apmokėti ir anksčiau, tuomet jo kaina bus mažesnė, kadangi mokėsite tik už tas dienas, kai naudojotės paskola. Apie tai turėtumėte informuoti klientų aptarnavimo centrą ir įvykdyti pavedimą pagal pateiktus nurodymus.

Taigi, norėdami gauti kreditą iš patikimos ir ilgą veiklos patirtį turinčios bendrovės, kreipkitės į creditstar.lt. Paprasta ir patogi paskolos procedūra bei palankus požiūris į klientą paskatins jus dar ne kartą kreiptis į šią bendrovę.