Ecocredit.lt

EcocreditGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
EcoCreditnuo 1 iki 24 mėn.nuo 100 iki 1400 Eur

Ecocredit.lt – tai lietuviams kredito paslaugas teikianti bendrovė, turinti nuolatinį ir augantį klientų ratą.

Kreipiantis į šią bendrovę, galima pasiskolinti skirtingo dydžio kreditus, kurių sumos svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų.

Ecocredit.lt klientais gali tapti asmenys, ne jaunesni nei 18 ir ne vyresni nei 70 metų, turintys pastovias pajamas.

Norint gauti kreditą internetu, reikia užsiregistruoti internetiniame bendrovės tinklalapyje, prisijungti prie sistemos, išsirinkti reikiamo dydžio kreditą ir jį patvirtinti. Sėkmingam kredito gavimui reikalingas ir vienkartinis registracijos mokestis (0,29 Eur), kurį turite sumokėti per 160 valandų, antraip registracija yra anuliuojama.

Pratęsti gautą kreditą galima tik prisijungus prie savo profilio ecocredit.lt svetainėje, pasirinkus laukelį „Kredito pratęsimo paraiška“.

Sutartyje numatytas įmokas taip pat mokėsite prisijungę prie savitarnos erdvės. Verta prisiminti, kad negalima pinigų siųsti atgal į tą pačią sąskaitą, iš kurios gavote paskolą. Tokia įmoka nebus įskaityta. Teisingai kreditą grąžinsite laukelyje „Mano kreditai“ pasirinkę pinigų pervedimą internetu arba pervedę pinigus tiesiogiai į bendrovės Swedbank banko sąskaitą. Klientų patogumui, kreditą galima grąžinti ir kreipiantis į Lietuvos pašto, „PayPost“ skyrius, loterijos „Perlas“ terminalus, Lietuvos spaudos kioskus ar prekybos centro „Maxima“ kasas. Šiuo atveju su savimi reikia turėti kredito sąskaitą su brūkšniniu kodu.

Susiklosčius nepalankiai finansinei situacijai, reikia kreiptis į ecocredit.lt telefono numeriu 865694000 arba rašant elektroninį laišką info@ecocredit.lt. Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai padės rasti palankiausią sprendimą jūsų situacijai.