Ferratum – Minipaskola.lt

FerratumGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
ferratumnuo 2 iki 24 mėn.nuo 100 iki 2000 Eur

Minipaskola.lt (Ferratum.lt) – tai viena iš Lietuvoje veikiančių kreditų bendrovių, užsitikrinusi pastovų ir vis augantį klientų ratą.

Paskolos teikiamos 21-75 metų asmenims, turintiems nuolatinę darbo vietą. Skolintis galima nuo 100 iki 2000 eurų. Trumpalaikes paskolas įsipareigojama grąžinti per 30, 60 ar 90 dienų, o ilgalaikes – per 2-24 mėnesius.

Norint gauti kreditą, reikia užsiregistruoti internetinėje UAB „Ferratum“ sistemoje – užpildyti registracijos formą ir sutikti su taisyklėmis. Kaip ir dauguma kitų kreditorių, minipaskola.lt ima 0,01 Eur mokestį, kurį reikia pervesti iš asmeninės į bendrovės sąskaitą.

Registracija veikia 24 valandas per parą, tačiau patvirtinimas bus atsiųstas tik bendrovės darbo valandomis (pirmadienį-penktadienį 08:00 – 20:00 val., šeštadienį 09:00 – 14:00 val.).

Jei jau esate kreipęsi į minipaskola.lt ir turite asmeninį profilį, paskola bus suteikta praėjus kelioms minutėms, kai SMS žinute patvirtinsite paskolos prašymą. Jei skolinatės pirmą kartą, gali tekti palaukti 30 minučių nuo jūsų registracijos patvirtinimo.

Paskolą grąžinti galite jums patogiausiu būdu – atlikdami banko pavedimą naudodamiesi internetinės bankininkystės paslaugomis ar atvykę į artimiausią pasirinkto banko skyrių, taip pat galite apmokėti iš minipaskola.lt gautą sąskaitą-faktūrą ir nunešę ją į Lietuvos pašto skyrius, „Perlo“ terminalus ar prekybos centro „Maxima“ kasas.

Vėluojant grąžinti paskolą, kiekvieną vėlavimo dieną skaičiuojamos palūkanos ir atitinkami delspinigiai, kurie yra nurodyti paskolos sutartyje.

Norėdami paskolą grąžinti anksčiau, turite elektroniniu ar paprastu paštu kreiptis į UAB „Ferratum“, nurodydami savo vardą, pavardę, asmens kodą, grąžinamą sumą bei dieną. Per 3 darbo dienas gausite informaciją apie palūkanas ir kitas sumas, kurias turite grąžinti bendrovei.