FinBee.lt

FinBeeGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
Finbeenuo 12 iki 60 mėn.nuo 300 iki 6000 Eur

FinBee.lt – tai internetinė paskolų teikimo platforma, teikianti paslaugas nuo 2015-ųjų metų. Ji veikia pagal Didžiojoje Britanijoje pristatytą „peer-to-peer“ (žmogus žmogui) modelį, kuriame finansinės operacijos vykdomos ne tarp banko ir kliento, o tarp dviejų sistemoje užsiregistravusių vartotojų. Toks būdas garantuoja abipusę pergalę – besiskolinantys kreditus gauna žemiausiomis palūkanomis, o investuotojai, priešingai, užsidirba aukštas palūkanas.

Naudojantis FinBee paslaugomis, galima pasiskolinti nuo 300 iki 6000 eurų, kuriuos reikia grąžinti per 12-60 mėnesių.

Norint tapti bendrovės klientais, reikia užpildyti internetiniame tinklalapyje pateikiamą registracijos formą ir nurodyti asmeninę informaciją, leidžiančią bendrovei nustatyti jūsų finansinę istoriją, mokumą bei galimybes skolintis ir grąžinti kreditą.

Finansinės operacijos yra vykdomos per depozitinę sąskaitą, esančią Citadele banke, todėl kiekvienas, norintis pasipildyti paskyrą, turi pervesti reikiamą pinigų sumą į šią sąskaitą, nurodę  savo FinBee vartotojo vardą – tokiu būdu sąskaita bus susieta su turima paskyra. Dėl šios priežasties svarbu pinigus pervesti iš asmeninės banko sąskaitos.

FinBee investuotojais gali tapti 18 metų sulaukę Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys galiojančius asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus ir bent vieną sąskaitą kuriame nors Europos Sąjungos banke.

FinBee investuotojais gali tapti ir įmonės, tačiau jos turi būti įrašytos į vartojimo kreditų teikėjų sąrašą ir joms nėra taikomas 5000 eurų limitas. Platesnė informacija dėl investicijų teikiama asmeniškai susiekus su komanda.

Kiekvienam investuotojam bendrovė taiko 1% mokestį nuo parduodamos paskolų sumos.