Manopaskola.lt

Mano PaskolaGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
manopaskolanuo 1 iki 60 mėn.nuo 300 iki 10 000 Eur

Manopaskola.lt yra kredito unijos „Mano Unija“ valdoma elektroninė vartojamųjų paskolų sistema. Ji buvo sukurta siekiant suteikti klientams aukščiausios kokybės aptarnavimą ir efektyvų problemų sprendimą.

Manopaskola.lt galima gauti skirtingų rūšių kreditus – vartojamąsias paskolas, paskolų refinansavimą, paskolą automobiliui, ilgalaikį kreditą, paskolą būsto remontui ar studijoms.

Manopaskola.lt klientai gali pasiimti vartojamąsias paskolas, kurių sumos dydis svyruoja nuo 300 iki 10 000 eurų. Ilgiausias grąžinimo terminas numatomas 5 metams, o palūkanos – nuo 12%.

Bendrovė pasitiki savo klientų atsakingumu ir gebėjimu priimti sprendimus, todėl kredito paskirtis nėra ribojama. Taip pat nereikalaujamas joks užstatas ar laidavimas.

Manopaskola.lt nėra greitųjų kreditų bendrovė, tad skiria didesnį dėmesį individualiems klientams. Taipogi, skiriamos paskolos dažnai yra didesnės, numatančios ilgesnį grąžinimo terminą. Darbuotojų tikslumas, atsakingumas, dėmesys detalėms ir klientui leis kiekvienam pasijusti svarbiu.

Norint tapti manopaskola.lt klientu, pakanka užpildyti internetinę registracijos formą. Tuomet manopaskola.lt komanda įvertina kiekvieno kliento finansinę istoriją, mokumą ir poreikius bei pasiūlo tinkamiausią sprendimą. Dėl abipusio ryšio užmezgimo, manopaskola.lt klientai yra apsaugomi nuo įklimpimo į slegiančias skolas ar kitas finansines problemas. Bedrovės darbuotojai yra pasiryžę individualiai konsultuoti kiekvieną klientą jam patogiu būdu – atsakydami į elektroninius laiškus, telefono skambučius ar susitikdami bendrovės biure Vilniuje.

Atsakingas ir į kliento poreikius orientuotas kreditorius garantuoja patogias ir palankias paslaugas nuolatiniams ir naujiems klientams.