Mogo.lt

MogoGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
mogonuo 1 mėn. iki 72 mėn.nuo 500 iki 10 000 Eur

Mogo.lt – tai paskolas automobiliams teikianti kredito bendrovė. Naudojantis mogo.lt paslaugomis, per vieną dieną galima gauti kreditą, padengiantį iki 90% jūsų automobilio vertės.

Bendrovė siekia siūlyti paprastas ir greitas paskolas, kurias lengva grąžinti. Negana to, nereikalaujama palikti automobilio kaip užstato už suteikiamą kreditą.

Norint tapti mogo.lt klientais, pirmiausia reikia turėti nuosavą automobilį ir užpildyti internetinę registracijos formą, paskambinti telefonu 8 700 80099 arba apsilankyti klientus aptarnaujančiuose kredito bendrovės skyriuose, veikiančiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje). Bendrovės darbuotojai per pusvalandį įvertins pateiktą paraišką ir pateiks atsakymą, po kurio reikės pasirašyti sutartį. Tai galima padaryti aptarnavimo skyriuose, „PayPost“ terminaluose arba pristačius įgaliojimą į VĮ „Regitra“ bei užregistravus automobilį kaip mogo.lt nuosavybę. Po šių procedūrų gausite pinigus ir galėsite eksploatuoti automobilį – t.y. automobilis teoriškai yra naudojamas kaip užstatas, tačiau mogo.lt pasitikėdama jūsų grąžinimo galimybėmis leidžia ir toliau juo naudotis.

Grąžinti pasiskolintą kreditą galima kas mėnesį sumokant tam tikro dydžio įmokas. Grąžinimo terminas yra suderinamas su individualiais klientais, reguliariai primenant apie artėjančią grąžinimo datą SMS žinute. Iškilus finansiniams sunkumams, mogo.lt sutinka perkelti grąžinimo terminą, o, jei kreditas nėra grąžinamas, pasilieka užstatu paliktą automobilį.

Taigi, norėdami kreiptis į patikimą ir greitą kreditą garantuojančią bendrovę, turėtumėte apsvarstyti mogo.lt. Naudodamiesi kreditoriaus paslaugomis ne tik gausite reikiamą pinigų sumą, bet taip pat galėsite naudotis savo automobiliu.