Paskoliukas.lt

PaskoliukasGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
paskoliukasnuo 15 iki 55 d. nuo 100 iki 1000 Eur

Paskoliukas.lt – tai Lietuvoje veikianti kreditų teikimo bendrovė, kurios šūkis „pinigai – ištiestos rankos atstumu“.

Skirtingai nuo daugumos kreditus siūlančių bendrovių, paskoliukas.lt neturi nustatytos pinigų sumos – kredito dydis apskaičiuojamas kiekvienam individualiai prisijungus prie vartotojo zonos internetiniame tinklalapyje.

Pasiskolinti pinigų gali Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys galiojančius asmens tapatybės dokumentus. Taip pat reikalaujama, kad klientai dirbtų ir turėtų pastovias pajamas bei banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke. Sėkmingai registracijai reikalingas ir mobilaus telefono numeris bei galiojantis elektroninio pašto adresas. Paskoliukas.lt klientais negali tapti asmenys, turintys uždelstų finansinių įsipareigojimų.

Kaip ir beveik visos kreditų bendrovės, paskoliukas.lt prašo sumokėti 0,01 Eur registracijos mokestį iš banko sąskaitos, į kurią bus pervesta reikalinga pinigų suma. Verta pastebėti, kad būtina naudoti savo asmeninę banko sąskaitą. Registracijos mokestis gali būti pervestas į vieną iš 6 banko sąskaitų, atsižvelgiant į tai, kokiam bankui priklausote. Jeigu jūsų sąskaita atidaryta nenurodytame banke, mokestį turėtumėte pervesti į Swedbank sąskaitą. Pervedant mokestį, svarbu nurodyti ir savo asmens kodą.

Vienu metu galite turėti kelis kreditus iš paskoliukas.lt, tačiau tik tuo atveju, jei atitinkate bendrovės reikalavimus.

Negalint kredito grąžinti numatytu laiku, galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Šiuo atveju reikės pateikti paraišką ir išsamiai susipažinti su sutarties sąlygomis. Paskoliukas.lt įvertins jūsų galimybes grąžinti kreditą ir informuos ar pratęsimas yra patvirtinamas. Palūkanos už pratęstą terminą bus skaičiuojamos atsižvelgiant į fiksuotą metinę palūkanų normą.