Pinigine.lt

PiniginėGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
piniginenuo 15 d. iki 48 mėn.nuo 50 iki 3000 Eur

Pinigine.lt – tai finansines paslaugas Lietuvoje teikianti kredito bendrovė, pritraukianti vis daugiau naujų klientų.

Siūlomo kredito sumos svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų, kuriuos reikia grąžinti nuo 15 dienų iki 48 mėnesių.

Norint gauti reikiamo dydžio trumpalaikę arba ilgalaikę paskolą, reikia užsiregistruoti bendrovės internetiniame tinklalapyje ir prisijungti prie „kliento zonos“. Tai padarius, galima pasirinkti tinkamo kredito variantą, įsigilinti į sąlygas ir pateikti paraišką. Ją peržiūrės pinigine.lt specialistai ir įvertins ar kliento finansinė istorija ir mokumas yra tinkami. Gavus teigiamą pavirtinimą, pinigai sąskaitoje atsiranda per 15 minučių.

Kreditą galima gauti ir išsiuntus trumpąją SMS žinutę numeriu 1656. Šiuo atveju paskola suteikiama 15-30 dienų. Tai itin patogus paskolos būdas, kai pinigų reikia čia ir dabar, o galimybės pasinaudoti kompiuteriu ir internetu nėra.

Trumpalaikis kreditas privalo būti grąžintas sutartyje nurodytą dieną. Ilgalaikio kredito grąžinimas vykdomas mėnesinėmis įmokomis, kurios turi būti sumokamos nustatytu metu. Grąžinant pinigus bankiniu pavedimu, būtina nurodyti savo asmens kodą.

Klientų patogumui, paskolą grąžinti galima ir apsilankius prekybos centro „Maxima“ kasose ar loterijos „Perlas“ terminaluose. Pasirinkus šį būdą reikia turėti atspausdintą mokėjimo instrukciją su brūkšniniu kodu.

Esant reikalui ir negalint kredito grąžinti numatytu metu, jį galima pratęsti. Tai padarysite apsilankę kreditorių internetiniame puslapyje esančioje „kliento zonoje“ ir nurodę reikiamus duomenis – gavėjo pavadinimą, sąskaitą, sumą ir datą, iki kurios norite pratęsti kreditą.