Provident.lt

ProvidentGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
providentnuo 45 iki 90 sav.nuo 100 iki 2100 Eur

Provident.lt – tai „International Personal Finance“ grupei priklausanti kredito bendrovė, didžiausią dėmesį skirianti artimo ryšio su klientais užmezgimui.

Pagrindinis bendrovės bruožas, išskiriantis ją iš kitų paskolas teikiančių kreditorių – savaitgaliniai provident.lt darbuotojų apsilankymai namuose, surenkant nustatyto dydžio paskolas. Tai padeda kurti patikimą tarpusavio ryšį.

Provident.lt teikia paprastuosius vartojimo kreditus nuo 100 iki 2100 eurų, kurie yra išmokami per vieną dieną. Galima rinktis iš dviejų išmokėjimo būdų – banko pavedimu ir grynaisiais. Paskola grąžinama kiekvieną savaitę, apsilankius provident.lt darbuotojui.

Norint pasiimti provident.lt kreditą, reikia paskambinti telefono numeriu 8 661 06 300 arba užpildyti internete pateikiamą kredito paraišką – tai leis įvertinti jūsų mokumą. Kiekvienas klientas gaus individualų paskolos pasiūlymą, po kurio reikės suderinti susitikimo laiką su bendrovės darbuotoju – kredito tarpininku. Jis atvykęs į jūsų namus išsamiai paaiškins kredito sąlygas bei kartu su jumis pasirašys kredito sutartį.

Pasiskolintą kreditą grąžinsite jums patogiomis savaitinėmis įmokomis, kurias galėsite pervesti bankiniu pavedimu arba perduoti grynais į jūsų namus atvykstančiam tarpininkui. Aptarnavimo į namus paslaugą galėsite nutraukti bet kuriuo pasirinktu metu.

Provident.lt teikia tik tokio dydžio kreditus, kuriuos klientas yra pajėgus grąžinti. Naujiems bendrovės klientams yra suteikiamas nedidelio dydžio kreditas trumpam laiko tarpui. Jei įsipareigojimai yra vykdomi, kredito suma gali būti didinama, o grąžinimo terminas pratęsiamas.

Britiškas finansų tradicijas puoselėjanti bendrovė garantuoja tiek greitas bei patogias paslaugas, tiek ir tvirto ryšio su klientu užmezgimą.