Savy.lt

SavyGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
Savynuo 3 iki 60 mėn.nuo 200 iki 35 000 Eur

„Savy“ – tai internetinė paskolų sistema, kurioje užsiregistravę vartotojai skolina skirtingas pinigų sumas kitiems vartotojams. Pati bendrovė tiesioginių operacijų nevykdo, tik stebi procesus tarp vartotojų ir mažina riziką, atlikdama išsamius klientų duomenų patikrinimus.

Sistema išskirtinė tuo, jog fiziniai asmenys gali skolintis pinigus tiesiogiai iš kitų asmenų, neįsipareigodami tradiciniams kreditoriams. Paskolas imantieji gauna mažesnes palūkanas (nuo 6% kreditui su NT įkeitimu ir nuo 12% vartojimo paskolai), o teikiantieji paslaugą – didesnę grąžą.

Mažiausia kredito suma, kurią galite pasiskolinti, naudodamiesi „Savy“ paslaugomis – 200 eurų, o didžiausia – 500 000 eurų. Grąžinimo terminas numatomas nuo 6 iki 60 mėnesių.

Norintieji gauti paskolą iki 4 000 eurų, turi užpildyti reikiamus duomenis bei patvirtinti tapatybę iš asmeninės sąskaitos pervesdami 0,06 Eur mokestį. Netrukus „Savy“ komanda įvertins jūsų mokumą ir kiti sistemos vartotojai galės finansuoti jūsų kreditą bei pervesti pinigus į nurodytą banko sąskaitą.

Paskolą iki 35 000 eurų su nekilnojamojo turto įkeitimu galima gauti užpildžius asmeninius duomenis, patvirtinant tapatybę ir sumokant 0,06 Eur mokestį, nurodžius NT adresą bei nuotraukas ir suderinus sąlygas su „Savy“. Vartotojui finansavus jūsų paskolą, reikia atvykti pas notarą ir su „Savy“ pagalba sutvarkyti reikiamus dokumentus.

Lygiai tokios pačios sąlygos taikomos ir norint gauti kreditą su nekilnojamojo turto įkeitimu NT projektui, kurio suma siekia iki 500 000 eurų.