SMScredit.lt

SMScreditGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
smscreditnuo 14 d. iki 1 mėn.nuo 50 iki 750 Eur

SMScredit.lt – tai lietuviams puikiai pažįstami greitųjų kreditų teikėjai, kuriuos valdo UAB „Credit Service“. Siūloma rinktis skirtingas paskolas, kurių dydis svyruoja nuo 50 iki 750 eurų, o grąžinimo terminai numatyti 14-30 dienų, tačiau juos galima prasitęsti, sumokėjus palūkanas, kurios taikomos atsižvelgiant į konkrečią sumą.

Kaip ir dauguma greitųjų kreditorių, SMScredit.lt siūlo lengvai prieinamas, patogias ir greitas paslaugas. Registracijos sistema įrengta taip, kad taupytų klientų laiką ir būtų pasiekiama bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje. Negana to, norint pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą, nereikia laiduotojo, informacijos apie pajamas iš darbovietės ar papildomo užstato.

Jeigu neturite ankstesnių įsiskolinimų ar kitokių kliūčių, galinčių sustabdyti registraciją, visa procedūra (nuo pirmojo mygtuko paspaudimo iki pinigų atsidūrimo jūsų banko sąskaitoje) neturėtų užtrukti ilgiau nei 15 minučių. Jeigu vis dėlto iškyla tam tikrų sunkumų, galite kreiptis į SMScredit.lt specialistus, kurie atsakinėja į telefono skambučius 7-22 valandomis.

Grąžinti pasiskolintą sumą galima pasirenkant jums patogiausią būdą – tiek elektroniniu pavedimu, tiek ir grynais pinigais, apmokant sąskaitą, gautą elektroniniu paštu ar atsisiųstą iš savo asmeninio SMScredit.lt profilio. Sąskaitą apmokėti galima „Perlo“ terminaluose, pašte, spaudos kioskuose, „PayPost“ skyriuose, „Maxima“ kasose.

Teigdami, jog siūlo pinigus reikiamu metu, SMScredit.lt laikosi savo žodžio. Greita ir patogi registracija, palankios sąlygos (pirmajam kreditui nėra taikomos palūkanos) bei į klientą orientuotas personalas garantuoja puikią skolinimosi patirtį.