SMSpinigai.lt

SMSpinigaiGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
smspinigainuo 15 d. iki 4 metųnuo 100 iki 1000 Eur

SMSpinigai.lt – tai Lietuvoje puikiai žinomas ir populiarus kredito teikėjas, kurį valdo UAB „Nordecum“.

SMSpinigai.lt siūlo greituosius kreditus nuo 100 iki 1000 eurų, kuriuos grąžinti reikia nuo 15 dienų iki 4 metų. Taip pat galima pasinaudoti paskolų refinansavimo paslaugomis, kurių sumos svyruoja nuo 500 iki 4000 eurų arba vartojimo paskola, kurios dydis – nuo 500 iki 3000 eurų.

Verta pastebėti, kad pirmasis SMSpinigai.lt imamas kreditas – nemokamas. Jeigu skolinatės sumą, kurios dydis neviršija 1000 eurų, o grąžinimo laikotarpis yra nuo 1 iki 4 mėnesių, grąžinate lygiai tiek, kiek pasiskolinote.

Taipogi, SMSpinigai.lt internetiniame tinklalapyje siūlomi 3 populiariausių kreditų variantai. Pirmuoju atveju skolinatės 500 eurų vieneriems metams ir grąžinate po 60 eurų kiekvieną mėnesį. Antruoju – imate 900 eurų kreditą dviem metams kas mėnesį mokėdami po 62 eurus. Trečiuoju atveju skolinatės 1000 eurų trims metams ir kas mėnesį grąžinate po 55 eurus.

Kaip ir dauguma kitų kreditų bendrovių, SMSpinigai.lt siūlo internetinės registracijos galimybę. Suvedę nurodytus duomenis, gausite patvirtinimą ir pateiksite paraišką dėl norimo kredito dydžio. Patogu ir tai, jog galite naudotis ir SMS kredito paslaugomis, kurios metu, išsiuntę trumpąją žinutę, po kelių minučių gausite reikiamą pinigų sumą (iki 1000 eurų) į savo banko sąskaitą. Tai itin naudinga tais atvejais, kai neturite priėjimo prie kompiuterio ir interneto.

Kreditą grąžinti galėsite jums patogiu būdu – naudodamiesi elektronine bankininkyste arba apmokėdami sąskaitą-faktūrą Lietuvos spaudos ar R-Kiosk kioskuose, Lietuvos pašto skyriuose, „Maxima“ kasose, loterijos „Perlas“ terminaluose, „PayPost“ ar „FoxBox“ skyriuose.

SMSpinigai.lt puikiai tiks kiekvienam, siekiančiam sutaupyti savo laiką ir greitai gauti reikiamą pinigų sumą palankiausiomis sąlygomis.