Taupkase.lt

TaupkasėGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
taupkasenuo 1 iki 60 mėn.nuo 1000 iki 30 000 Eur

Taupkase.lt – tai Lietuvoje veikianti kredito įstaiga, teikianti finansines paslaugas nuolatiniams ir naujiems klientams.

Paslaugos siūlomos dirbantiems, studijuojantiems ar individualią veiklą vykdantiems asmenims, gyvenantiems Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Jurbarke, Raseiniuose, Prienuose bei Kėdainiuose.

Yra teikiamos trijų rūšių paskolos – vartojimo paskola, paskola automobiliui ir būsto paskola.

Klientai, pasirinkę vartojimo paskolą, gali tikėtis kredito iki 30 000 eurų ir palūkanų nuo 6%. Sprendimas dėl galimybės gauti reikiamą vartojimo paskolą, paskelbiamas per dvi dienas nuo reikiamų dokumentų užpildymo ir pateikimo. Esant poreikiui ir galimybėms, kreditas gali būti grąžinamas ir anksčiau, neimant jokio papildomo mokesčio.

Renkantis paskolą automobiliui, taip pat galima gauti kreditą, kurio suma siekia 30 000 eurų. Tokio kredito grąžinimo terminas yra iki 60 mėn. Taupkase.lt finansuoja iki 100% automobilio vertės, nereikalauja palikti automobilio kaip užstato ir neriboja transporto priemonės amžiaus.

Būsto paskola teikiama laikotarpiui iki 30 metų su galimybe atidėti paskolos grąžinimą 12 mėnesių, kurių metu yra mokamos tik palūkanos. Klientai kreditą gali grąžinti ir anksčiau, nemokėdami jokių papildomų mokesčių. Paskolą gali gauti tik nuolatines pajamas turintys asmenys, pateikiantys paraišką paskolos gavimui, tapatybę patvirtinančius dokumentus, sutikimą tikrinti informaciją ir turto vertinimą.

Taupkase.lt teikia ir refinansavimo paslaugas, kurių suma siekia iki 50 000 eurų. Sudaroma galimybė apjungti iki 7 skirtingų kreditų. Atsakymas dėl kredito refinansavimo pateikiamas per 24 valandas.