Vivus.lt

VivusGražinimo terminasPaskolos sumaGaukite paskolą
vivus.ltnuo 1 mėn. iki 24 mėn.nuo 75 iki 3000 Eur

Vivus.lt – tai Lietuvos klientų palankumą užsitikrinę kreditoriai, kuriuos valdo UAB „Credit Service“. Bendrovė siūlo paskolas, kurių sumos dydžiai svyruoja nuo 75 iki 3000 eurų, o skolinimosi terminas – nuo 1 iki 24 mėnesių.

Kreditas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiams, sulaukusiems 18 metų, bet ne vyresniems nei 70. Norint gauti Vivus.lt paskolą, privaloma nuolat gyventi Lietuvoje, neturėti skolinių įsipareigojimų pažeidimų.

Kaip ir dauguma kreditus teikiančių bendrovių, Vivus.lt siūlo internetinės registracijos paslaugas, kurios metu sutaupomas laikas ir pinigai, kadangi pasiskolinti pinigų galima bet kurioje Lietuvos vietoje ir bet kuriuo paros metu. Siekiant užtikrinti kuo didesnį klientų patogumą, yra sukuriami asmeniniai internetiniai profiliai, kuriuose kiekvienas savo duomenis suvedęs naudotojas gali peržiūrėti skolų istoriją, stebėti naujas akcijas ar pasiūlymus, patikrinti grąžinimo terminus ir sutarties sąlygas.

Grąžinti pasiskolintą kreditą galima klientui patogiu būdu – tiek elektroniniu pavedimu, tiek atvykus į bet kurį banką (nors įprastai rekomenduojama kreiptis į tą banką, kuriame atliktas pavedimas).

Vivus.lt užtikrina palankias skolinimosi sąlygas, ilgą grąžinimo terminą, neaukštas palūkanų normas (lyginant su kitomis panašias paslaugas teikiančiomis bendrovėmis). Kadangi visas kolektyvas yra orientuotas į klientą ir siekia užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą, itin rūpinasi konfidencialumo ir duomenų saugumo užtikrinimu, specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis. Dėl tos pačios priežasties bendrovė siekia kuo aiškiau išdėstyti paskolų sąlygas, nepalikdama svarbiausios informacijos pakraščiuose, naudojant smulkų šriftą.