Paskola už automobilį

Kiekvieno iš mūsų finansinė padėtis yra labai skirtinga. Net ir tuomet, kai turime darbą ir gyvename pilnavertį gyvenimą, netikėtai galime susidurti su būtinybe skubiai gauti papildomų lėšų. Norint supaprastinti visą paskolos gavimo procesą, galime užstatyti savo turimą transporto priemonę, tokiu būdu gaunant tam tikrą įkeičiamo automobilio rinkos vertės dalį. Tai suteikia platesnes galimybes ir paprastesnį didesnės vertės paskolos gavimą. Paskola už automobilį – gali būti vienas iš efektyviausių Jūsų finansinių problemų sprendimo būdų, todėl spustelėkite „GAUTI PASKOLĄ“ ir įkeitę savo transporto priemonę, gaukite reikiamą pinigų sumą!

KREDITO BENDROVĖPASKOLOS SUMAFINANSUOJAMA AUTOMOBILIO VERTĖGAUKITE PASKOLĄ
paskola23nuo 600 iki 15 000 Euriki 110% automobilio vertės
smspinigainuo 500 iki 30 000 Euriki 65% transporto priemonės rinkos vertės
mogonuo 500 iki 10 000 Euriki 90% transporto priemonės rinkos vertės

Kada gelbsti paskola įkeičiant automobilį?

Paskola su automobilio užstatu mūsų šalies gyventojams gelbsti labai įvairiose situacijose. Įprastai negalime numatyti, kada susidursime su finansų trūkumu, tačiau turėdami mums priklausantį automobilį, jo dėka galime išspręsti net ir labai sudėtingą finansinę padėtį.

Paskola užstatant automobilį yra pakankamai seniai kredito bendrovių teikiama paslauga, kuria gali pasinaudoti kiekvienas mūsų šalies gyventojas. Kadangi Lietuvos keliais kasdien eksploatuojami milijonai transporto priemonių, nėra ko abejoti, kad didžioji dalis mūsų tautiečių turi savo automobilį, kuris prireikus gali tapti Jums suteikiamos paskolos garantu.

Todėl tuomet, kai iškyla finansinių problemų, neverta varginti savo giminaičių ar draugų – visą tai galite išspręsti ir patys, tereikia turėti nuosavą transporto priemonę. Paskola už automobilį dažniausiai suteikiama tą pačią dieną, todėl Jūs nesate verčiami laukti nei kreditorių atsakymo, nei juolab – prašomos paskolos pervedimo į Jūsų banko sąskaitą.

Paskola už automobilį – kreditorių pasirinkimo procedūra

Norint gauti patį palankiausią kredito bendrovių siūlomą finansavimą, reikėtų palyginti skirtingus kreditorių pasiūlymus. Būtent tam pateikėme Jums keletą kredito bendrovių, siūlančių paskolą su automobilio įkeitimu.

  • Įprastai vartotojams svarbiausiu klausimu tampa – kokią paskolą kreditoriai gali suteikti, jei bus įkeistas jiems priklausantis automobilis. Atsakymą gauti labai nesudėtinga. Tereikia peržiūrėti konkrečios kredito bendrovės sąlygas ir pateikti paraišką. Paraiška gali būti apdorojama vos per keliolika minučių, todėl atsakymas atkeliaus labai greitai. Skirtingos kredito bendrovės linkusios finansuoti skirtingą įkeičiamos automobilio rinkos vertės dalį, todėl įvertinkite jų pasiūlymus ir išsirinkite priimtiniausią.
  • Taip pat svarbu ir Jums suteikiamos paskolos grąžinimo sąlygos. Dažniausiai didesnės vertės paskoloms yra taikomas ilgesnis grąžinimo laikotarpis. Todėl jei įkeisite pakankamai brangią transporto priemonę ir gausite nemenko dydžio paskolą, jos grąžinimui turėsite daugiau laiko.
  • Pasidomėkite, kokios palūkanos bus taikomos Jums suteikiamai paskolai. Tokiu būdu galėsite apskaičiuoti, kokia bus bendra Jūsų paskolos vertė.

Paskola už automobilį daugybei vartotojų yra puikus finansinių problemų sprendimo būdas. Jei matote, kad nėra kitos išeities kaip tik kreiptis į kreditorius – galite įkeisti savo transporto priemonę ir lengvai išspręsti visus finansinius klausimus.