Paskolų refinansavimas

Dabartiniai Jūsų finansiniai įsipareigojimai, kurių nebepajėgiate įgyvendinti, nėra amžini – juos gali palengvinti paskolų refinansavimas! Taigi, jei iki šiol manėte, kad Jūsų padėtis yra beviltiška, nebegaiškite laiko ir nedidinkite savo turimų skolų. Kreipdamiesi į paskolų refinansavimo paslaugas teikiančią bendrovę, visus finansinius nesklandumus galite išspręsti kur kas paprasčiau. Todėl pasirinkite kreditorių ir spauskite „REFINANSUOTI“!

KREDITO BENDROVĖREFINANSUOJAMA SUMAREFINANSUOKITE
bigbanknuo 750 iki 15 000 Eur
smspinigainuo 500 iki 4000 Eur
credit24iki 3000 Eur
bobutespaskolaiki 7000 Eur
Skolometrasiki 30 000 Eur
VienapaskolaIndividualu
mogonuo 500 iki 15 000 Eur
manopaskolaiki 10 000 Eur
Savyiki 10 000 Eur

Kam reikalingas paskolos refinansavimas?

Jei niekada neteko naudotis paskolų refinansavimu, tuomet greičiausiai Jums kyla klausimas, kas yra refinansavimas ir kam jis reikalingas? Taigi, refinansuoti galite savo jau turimus finansinius įsipareigojimus kitiems kreditoriams.

Pavyzdžiui, jau kurį laiką nepajėgiate laiku grąžinti paskolos. Tokiu atveju kaupiasi delspinigiai. Tai reiškia, kad Jums tenka padengti ne tik pačią paskolą, jai taikomas palūkanas, tačiau ir labai didelius delspinigius. Bėgant laikui turima skola tik didėja, todėl į pagalbą gali atkeliauti paskolų refinansavimas, kuris padengia jūsų finansinius įsipareigojimus ir suteikia galimybę turėtą paskolą geresnėmis sąlygomis perkelti į jų rankas. Todėl perkėlę paskolą į kitą refinansavimo paslaugas teikiančią kredito bendrovę, galite lengviau atsistatyti finansiškai – jums nebereikia jaudintis dėl didėjančios paskolos, o grąžinimo terminai ir įmokų dydžiai gali būti kur kas palankesni.

Atvejai, kuomet padeda kreditų refinansavimas

  • Nepajėgiate grąžinti kredito. Jei turite kreditą, kurio neįstengiate grąžinti sutartyje nustatytomis sąlygomis, kredito refinansavimas gali būti puiki išeitis, leidžianti perkelti finansinį įsipareigojimą į kitų kreditorių rankas.
  • Turite daugiau nei vieną Jus slegiančią paskolą. Kartais pasitaiko atvejų, kai tenka paimti vieną paskolą po kitos, kol galiausiai suprantama, kad nebėra jokių galimybių laiku padengti visas turimas paskolas. Tokiu atveju skolinių įsipareigojimų dydis auga ne dienomis, o valandomis, todėl reikia skubiai ieškoti efektyviausios išeities, kuria gali tapti paskolų refinansavimas.
  • Geresnės sąlygos ir tvarka. Jei gaunate paskolą, tačiau neilgai trukus po to pastebite, kad kreditų rinkoje atsirado kur kas patrauklesnis paskolos pasiūlymas, turimą finansinį įsipareigojimą naudinga perkelti į pasirinktą bendrovę, kuri gali refinansuoti Jūsų turimą paskolą.
  • Patogumas. Galbūt Jūsų finansinė padėtis yra pakankamai stabili, Jūs gaunate nemenko dydžio mėnesinį atlyginimą ir mokate planuoti savo finansus, tačiau taip pat turite ir nemažai finansinių įsipareigojimų (atsiradusių dėl nenumatytų aplinkybių) įvairioms kredito bendrovės. Tokie atvejai yra pakankamai dažni, todėl jei norite didesnio patogumo – savo turimas paskolas galite apjungti ir refinansuoti, mėnesines paskolos įmokas mokėdami vienam kreditoriui.

Man reikalingas paskolų refinansavimas – ką daryti?

Jei susidūrėte su paskolų refinansavimo būtinybe, turite pasirinkti šias paslaugas teikiančią kredito bendrovę. Kadangi tai labai atsakingas žingsnis, visų pirma turėtumėte palyginti skirtingų kreditorių sąlygas ir konkrečius pasiūlymus. Siekdami sutaupyti Jums daug papildomo laiko, sudarėme refinansavimo paslaugas teikiančių kredito bendrovių sąrašą.

Atsižvelgdami į savo turimų įsipareigojimų dydį, galite įvertinti kreditorių refinansuojamas pinigų sumas. Įvertinkite ir paskolos grąžinimo sąlygas bei kitas papildomas šių paslaugų teikėjų galimybes, pvz., kiek paskolų jie gali apjungti ir refinansuoti. Trumpiau tariant, stenkitės pasirinkti Jūsų situaciją geriausiai atitinkantį kreditorių ir spauskite „REFINANSUOTI“. Tuomet kredito bendrovės tinklalapyje reikės užpildyti paraišką ir paskolų refinansavimas taps pasiekiamas ranka.